ACC MIT LANE ASSIST / KEYLESS / SITZ- UND LENKRADHEIZUNG / NAVI / DAB / RÜCKFAHRKAMERA / APPLE CARPLAY / UVM.
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'000 kg |
| Kerb weight | 1'651 kg |
| Type approval number | 1KA650 |
| Chassis Number (VIN) | - |
| Cubic capacity | 1'580 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000km |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 81'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 104 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2026 |
| Fuel consumption | 1 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 31 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 42'988 |
| Price | CHF 17'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.