Preis inkl. Flottenrabatt
| Body style | Minibus |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'940 kg |
| Kerb weight | 1'398 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 23533 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 3 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 25'635 |
| Price | CHF 23'840 |
Note: actual equipment may differ from that listed.