Caméra de recul, système de navigation
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | convertible |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'360 kg |
| Kerb weight | 1'127 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Car-Nr. | 110/1420025 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 mois ou 24'000km Garantie Groupe Leuba |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 15'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 87 kW / 119 PS |
| Doors | 2 |
| Electric range | 298 km |
| Battery capacity | 42.0 kWh |
| New price | CHF 33'916 |
| Price | CHF 23'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.