Lagerfahrzeug mit Navi, Kamera, AHK uvm...
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'710 kg |
| Kerb weight | 1'410 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 6616D20068581 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate 60 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.5 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 43'330 |
| Price | CHF 34'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.