Bertrand SAUVEGRAIN - Etoile automobile : Disponible sur Whatsapp 079 455 42 84
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'654 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 113-7507537 |
| Cubic capacity | 2'999 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 76'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 270 kW / 367 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 12.8 / 7.9 / 9.7 |
| CO2 emissions | 222 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 119'672 |
| Price | CHF 61'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.