JOLI SUV TURBO-DIESEL 130 CV , SERVICE SUIVIS, 2 JEUX DE ROUES , EXPERTISE ET GARANTIE 12 MOIS OU 20'000 KM, SERIE SPECIALE RIVOLI
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'470 kg |
| Trailer load braked | 710 kg |
| Type approval number | 1DE154 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 92'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.6 / 3.8 / 4 |
| Energy efficiency | a |
| CO2 emissions | 105 g/km |
| New price | CHF 43'650 |
| Price | CHF 17'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.