Neue Centrum Garage AG
Landstrasse 62
Würenlos / AG
Tel: 056 546 25 86
Tel: 079 476 47 46
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'750 kg |
| Kerb weight | 1'231 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Car-Nr. | 3054D20096209 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 24 Monate 24 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.5 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 126 g/km |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 35'150 |
| Price | CHF 31'750 |
Note: actual equipment may differ from that listed.