CH-FAHRZEUG INKL. GARANTIE AUS 1. HAND 110 GT, CARBON FIBER, FOCAL SOUND, R-KAMERA, TEMPOMAT, NAVI, GT SITZE, SITZHEIZUNG, TOP AUSSTATTTUNG TOP ZUSTAND
| Body style | Coupe |
| First registration date | 05.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'323 kg |
| Kerb weight | 1'213 kg |
| Type approval number | 1AG513 |
| Cubic capacity | 1'798 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 41'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 221 kW / 300 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 7 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 159 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 54'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.