Marbrerie Utilitaires - Groupe Chevalley
Chemin de la Marbrerie 1
Carouge / GE
Tel: 022 531 01 31
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Car-Nr. | 10119579 |
| Warranty | 36 Monate oder 99999 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 6'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 4 |
| Electric range | 123 km |
| Battery capacity | 41.0 kWh |
| New price | CHF 58'265 |
| Price | CHF 34'898 |
Note: actual equipment may differ from that listed.