zuzüglich Ablieferungspauschale Fr. 300.-
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 04.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'615 kg |
| Kerb weight | 1'259 kg |
| Car-Nr. | 750 |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 2'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'100 |
| Price | CHF 30'550 |
Note: actual equipment may differ from that listed.