Vettura esposta a Biasca, Tel: 091 862 5252
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'940 kg |
| Kerb weight | 2'523 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1BV828 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 67'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 210 kW / 286 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 186 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 121'800 |
| Price | CHF 57'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.