POSSIBILITA' SCONTO FLOTTA .Veicolo esposto a Biasca, Tel. 091 862 5252 - LEASING PROMOZIONALE
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'525 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 9'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 300 kW / 408 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 490 km |
| Battery capacity | 94.8 kWh |
| New price | CHF 119'290 |
| Price | CHF 89'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.