Sehr geflegte Auto mit Automatische Getriebe ab MFK Frisch ab Service auf Price auch mit Garantie
| Body style | Van |
| First registration date | 07.2012 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'950 kg |
| Kerb weight | 1'395 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1ME541 |
| Cubic capacity | 1'595 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Auf Price kann mann kaufen |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 185'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.9 / 4.7 / 6.2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 144 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 35'500 |
| Price | CHF 6'499 |
Note: actual equipment may differ from that listed.