HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON, COMFORT PAKET
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'730 kg |
| Kerb weight | 1'426 kg |
| Type approval number | 1BT780 |
| Car-Nr. | 7J50333/G |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km 1 Jahr Euro Plus Garantie |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 34'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | b |
| Electric range | 279 km |
| Battery capacity | 37.9 kWh |
| Price | CHF 21'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.