TOP-Zustand, mit AHK, Werksgarantie, Modell 2021, NP Fr. 104'430.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'625 kg |
| Kerb weight | 2'305 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 8207 |
| Cubic capacity | 2'967 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 86'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 251 kW / 342 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 104'430 |
| Price | CHF 37'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.