GARAGE CICCONE S.a.g.l
Strada Ponte Di Valle 20
Davesco Soragno / TI
Tel: 091 942 71 08
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'466 kg |
| Kerb weight | 1'066 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | yellow |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 48 kW / 65 PS |
| Doors | 3 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 21'990 |
| Price | CHF 22'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.