Attraktive Leasingkonditionen auf Lagerfahrzeuge bei Übernahme bis 30.6.2026
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'990 kg |
| Kerb weight | 1'500 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | purple |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 125 kW / 170 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 43'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.