* GUTER ZUSTAND * 12 MONATE GARANTIE * LED-SCHEINWERFER * NAVI * LEDER * SCHEIBE-DACH * ABSTANDSREGELTEMPOMA * 381 PS *
| Body style | Wagon |
| First registration date | 02.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'120 kg |
| Kerb weight | 1'615 kg |
| Type approval number | 1mq708 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 74'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 280 kW / 381 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 11.6 / 7.1 / 10 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 226 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 70'100 |
| Price | CHF 33'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.