Auto hat gebrauchte Spuren aber Mechanisch ist perfekte Zustand Frisch ab MFK, Frisch ab Service auf Price kann mann mit Garantie kaufen
| Body style | Sedan |
| First registration date | 06.2007 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'800 kg |
| Kerb weight | 1'374 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1VD288 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 3 Monate oder 3000 km Auf Price kann mann kaufen |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 167'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 9.7 / 5.7 / 7.7 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 185 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| New price | CHF 33'430 |
| Price | CHF 3'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.