Leder, JBL Soundsystem, Sitzheizung vorne und hinten, Lenkradheizung, Sitzlüftung vorne, Navigationssystem mit Rückfahrkamera, usw.
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'930 kg |
| Kerb weight | 1'566 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Cubic capacity | 1'580 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 134'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 103 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 3.9 / 3.8 / 3.8 |
| CO2 emissions | 88 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.