5 Jahre - 100'000 km Service Paket Alfa Romeo
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'185 kg |
| Kerb weight | 1'755 kg |
| Trailer load braked | 1'370 kg |
| Type approval number | 1AA750 |
| Car-Nr. | 9298.01 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie Verlu00e4ngerungen mu00f6glich |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 33'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 47'800 |
| Price | CHF 26'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.