garage-tobler.ch
| Body style | Wagon |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'875 kg |
| Kerb weight | 2'550 kg |
| Warranty | 36 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 38'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 420 kW / 571 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 417 km |
| Battery capacity | 93.4 kWh |
| New price | CHF 137'790 |
| Price | CHF 82'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.