*** Top-Fahrzeug ** 9-Plätzer ** CH-Fahrzeug / Sehr gepflegt ** Werksgarantie ** MFK 5 Jahre ab 1. Inverkehrsetzung ** Bar / Bank / Leasing / Eintausch ***
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 2'275 kg |
| Trailer load braked | 1'900 kg |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Herstellergarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 132 kW / 180 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 51'100 |
| Price | CHF 32'880 |
Note: actual equipment may differ from that listed.