garage-tobler.ch
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'765 kg |
| Car-Nr. | 9509.01 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 4 |
| Electric range | 126 km |
| Battery capacity | 47.0 kWh |
| New price | CHF 82'500 |
| Price | CHF 22'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.