Fahrzeug wird beim Kauf frisch vorgefu00fchrt und Service wird frisch ausgefu00fchrt
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'835 kg |
| Kerb weight | 1'441 kg |
| Trailer load braked | 840 kg |
| Type approval number | 1OD830 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 66'499 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 12.2025 |
| Fuel consumption | 6.7 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 151 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 34'680 |
| Price | CHF 15'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.