****Fahrzeug wird beim Kauf frisch vorgefu00fchrt und Service wird frisch ausgefu00fchrt****
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'920 kg |
| Kerb weight | 1'544 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 28'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 38'250 |
| Price | CHF 23'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.