Pack Sicherheit (Adaptiver Tempomat), Pack Camera, Totenwinkel Assistent, Parksensoren vorne und hinten, Heckklappe aufklappbar, Strom Mini, Steuergerät und Anschlusssteckdose für Anhängervorrichtung.
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'860 kg |
| Kerb weight | 2'375 kg |
| Trailer load braked | 1'900 kg |
| Type approval number | 1CL898 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 52'750 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 209 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 72'570 |
| Price | CHF 40'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.