Verkauf im Kundenauftrag / Fahrzeug steht beim Kunden / Probefahrt nur mit telefonischer Voranmeldung
| Body style | Sedan |
| First registration date | 08.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'645 kg |
| Kerb weight | 1'385 kg |
| Type approval number | 1TB179 |
| Car-Nr. | U-0000000055-2586 |
| Cubic capacity | 1'618 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km Toyota Relax - serviceaktivierte 10 Jahres Garantie (gemu00e4ss Toyota Sc |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 7'018 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 192 kW / 257 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 8.2 |
| CO2 emissions | 186 g/km |
| New price | CHF 41'650 |
| Price | CHF 33'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.