Top Zustand Frisch ab MFK Frisch ab Service Sitzheizung 360 Rückfahrtkamera usw. 8-fach bereift CH-Fahrzeug aus 1. Hand sehr gepflegt
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 1'998 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1OD826 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 106'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 221 kW / 300 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.7 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 39 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 55 km |
| Battery capacity | 13.2 kWh |
| New price | CHF 55'560 |
| Price | CHF 16'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.