LEASING 0GARANTIE 7 ANS
RRG Suisse SA - Ecublens - Lausanne
Route de Reculan 11
Ecublens - Lausanne / VD
Tel: 021 706 90 13
| Body style | Sedan |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'930 kg |
| Kerb weight | 1'556 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Car-Nr. | C-3555418 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 15 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 416 km |
| Battery capacity | 52.0 kWh |
| New price | CHF 37'350 |
| Price | CHF 33'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.