Mon Repos Automobile de Group Leuba SA
Rue Etraz 14
Lausanne / VD
Tel: 021 310 03 93
| Body style | Sedan |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'920 kg |
| Kerb weight | 1'600 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 7603170 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 3'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 49'578 |
| Price | CHF 37'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.