Mit R-Line, Panorama-Glasdach, AHK, Head-up Display, Harman Kardon Sound, u.v.m.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 2'016 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 184D20096740 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2024-08-21, 48 Monate oder 100000 km 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 11'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 200 kW / 272 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 0.5 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 11 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 100 km |
| New price | CHF 73'110 |
| Price | CHF 48'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.