Sofort verfügbar Nettopreis inkl. 1'000 CHF Leasingbonus (Barkaufpreis 29'900 CHF)
RRG Suisse SA Glattbrugg - Neuwagen
Thurgauerstrasse 103
Glattbrugg / ZH
Tel: 0840 774 774
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'925 kg |
| Kerb weight | 1'423 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 4'900 km |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 105 kW / 143 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.2 kWh |
| New price | CHF 39'500 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.