Frisch ab MFK Frisch ab Service 12 Monate Garantie 8-Fach bereift DAB+/BT-Audio Navi Parksensoren hinten
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'840 kg |
| Kerb weight | 1'400 kg |
| Type approval number | 1FC768 |
| Car-Nr. | 10084 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 1 Jahr oder 20Tkm was zuerst erreicht auf Motor Getriebe auf Wunsch 500.- |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 83'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.9 / 5.1 / 6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 139 g/km |
| New price | CHF 26'390 |
| Price | CHF 9'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.