** TOP ZUSTAND **** TOP-AUSSTATTUNG ( VOLL-AUSSTATTUNG SOWIE AHK 1800 KG ) **** CH-FAHRZEUG ( LÜCKENLOS SERVICEHISTORIE ) **** FRISCH AB SERVICE **** FRISCH AB MFK **
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'025 kg |
| Kerb weight | 1'668 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 92'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 52'100 |
| Price | CHF 23'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.