ab Platz, fahrbar
Autoverwertung Zimmermann GmbH
Industriestrasse 13
Reichenburg / SZ
Tel: 055 464 30 43
Tel: 079 691 34 53
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2001 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Kerb weight | 2'300 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 3MF802 |
| Car-Nr. | 15379 |
| Cubic capacity | 2'148 cc |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 60'838 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 95 kW / 129 PS |
| Doors | 2 |
| Last inspection (MFK) | 09.2023 |
| Price | CHF 14'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.