POSSIBILITA' DI SCONTO FLOTTA, vettura esposta a MINUSIO tel. 091 735 89 31 - TASSO LEASING DA 0,9
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'420 kg |
| Kerb weight | 2'030 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 240 kW / 326 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.9 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 64 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 82 km |
| Battery capacity | 16.3 kWh |
| New price | CHF 71'310 |
| Price | CHF 63'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.