AMG Line, caméra de recul, système de navigation
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'470 kg |
| Kerb weight | 2'153 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 1MJ878 |
| Car-Nr. | 110/7604186 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 mois ou 24'000km Garantie Groupe Leuba |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 73'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 140 kW / 191 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 495 km |
| Battery capacity | 66.5 kWh |
| New price | CHF 62'508 |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.