TOP//Sportpaket Black//AMG Line//Addvantage Paket/Sportsitze vorne/Konnektivitäts Paket Navigation//Park Paket mit Rückfahrkamera//Multifunktionslenkrad ...und vieles mehr
CM Automobile AG Zweigniederlassung Kriens/Obernau
Rengglochstrasse 19
Kriens-Obernau / LU
Tel: 041 558 50 60
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'125 kg |
| Kerb weight | 1'811 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 22/365 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km ab Übernahme 12 Monate oder 10'000 KM mit Garantiepass |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 34'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 59'250 |
| Price | CHF 38'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.