- Expertise du jour- Garantie 12 mois- Service du jour avant livraison- Financement leasing possible- Uniquement sur rendez-vous.
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'740 kg |
| Kerb weight | 1'381 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1od810 |
| Car-Nr. | 18.02.2022 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 68'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.8 / 4.2 / 6.6 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 37'800 |
| Price | CHF 15'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.