Garantie 12 Mois - Services suivis - Très propre.
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'940 kg |
| Kerb weight | 1'612 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'560 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 59'980 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2025 |
| Fuel consumption | 4.5 / 3.8 / 4 |
| CO2 emissions | 105 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 39'300 |
| Price | CHF 11'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.