NP CHF 84'800.- / GARANTIE: 36 Monate oder 100'000 km ab 1.Inv. / GRATISSERVICE: 10 Jahre oder 100'000 km ab 1.Inv.
| Body style | Wagon |
| First registration date | 07.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'410 kg |
| Kerb weight | 1'905 kg |
| Car-Nr. | 154945 |
| Cubic capacity | 1'993 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 21'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 162 kW / 220 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.8 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 126 g/km |
| New price | CHF 84'754 |
| Price | CHF 53'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.