Angebot inkl. allen gültigen Aktionen und Kleinflotten Rabatt
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'550 kg |
| Kerb weight | 1'985 kg |
| Car-Nr. | 124962 |
| Cubic capacity | 1'993 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 162 kW / 217 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| CO2 emissions | 134 g/km |
| New price | CHF 99'760 |
| Price | CHF 77'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.