CH-Fahrzeug mit GRATISSERVICE: 10 Jahre oder 100'000 km ab 1.Inv.
| Body style | convertible |
| First registration date | 09.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'220 kg |
| Kerb weight | 1'950 kg |
| Type approval number | 1MX152 |
| Car-Nr. | 108577 |
| Cubic capacity | 1'497 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 36'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 145 kW / 194 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| CO2 emissions | 173 g/km |
| New price | CHF 79'608 |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.