Angebot inkl. allen gültigen Aktionen und Kleinflottenrabatt
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'195 kg |
| Kerb weight | 1'715 kg |
| Car-Nr. | 828161 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 175 kW / 234 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| CO2 emissions | 165 g/km |
| New price | CHF 70'322 |
| Price | CHF 59'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.