Mit Sitzheizung, Parksens. mit Kamera, Distanzregler, LED-Scheinwerfer, u.v.m.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Sedan |
| First registration date | 09.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'363 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 184D20097813 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate 24 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 34'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.4 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 123 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 31'570 |
| Price | CHF 23'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.