Sportlicher Kombi mit Panoramadach, Distanzregler, LED, Beats Audio uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'090 kg |
| Kerb weight | 1'657 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Car-Nr. | 184D20094511 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 88'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 221 kW / 300 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9 / 6 / 9.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 207 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 51'310 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.