ETAT DE NEUF !!!
| Body style | convertible |
| First registration date | 10.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'820 kg |
| Kerb weight | 1'395 kg |
| Type approval number | 1vf857 |
| Chassis Number (VIN) | WWWZZZ16ZHM818540 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 32'300 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 77 kW / 105 PS |
| Doors | 2 |
| Last inspection (MFK) | 10.2023 |
| Fuel consumption | 6 / 4 / 5 |
| CO2 emissions | 125 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 25'850 |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.