VHC CH - S-Line int./ext. - Aides conduite - Caméra recul - Hayon électr.
Mercedes-Benz Automobiles SA, Bulle | Merbag
Chemin de Champ-Francey 140
Bulle / FR
Tel: 026 302 29 00
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'535 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 347303346010 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 200000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 31'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.