1. Hand-Fahrzeug, Werksgarantie, Modell 2026, NP Fr. 119'410.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'950 kg |
| Kerb weight | 2'402 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 8444 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 335 kW / 455 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 63 km |
| Battery capacity | 18.8 kWh |
| New price | CHF 119'410 |
| Price | CHF 65'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.